انجمن ادبی استارباد

منتشر شده توسط | فوریه 13, 2020

🌸 به نام خداوند پاکی ها و زیبایی ها 🌸

✅ گزارش دومین جلسه دور جدید سلسله جلسات انجمن استارباد
“کانون ادبی خودکار”
در فرهنگسرای اشراق
👇👇👇

🔹 به یاری پروردگار و لطف و عنایت دوستان و اساتید گرامی، عصر روز یکشنبه بیستم بهمن ماه، دومین جلسه ی کانون ادبی خودکار بعد از چند مرتبه جابجایی تاریخ بابت وقایع تاسف بار دی ماه برگزار گردید.

🔸 با وجود اینکه در این برنامه با توجه به فاصله ای که در برگزاری جلسات بوجود آمد بسیاری از دوستان همیشه همراه حضور نداشتند اما جلسه ای صمیمی و با گفتمانهای علمی مناسب را شاهد بودیم.

🔹 در بخش‌های مختلف برنامه جناب آقای دکتر مظفر با بیان مباحث مختلف به نقد آثار دوستان از دیدگاه ادبی و ورای آن فلسفی و جهان‌بینی پرداختند.

🔸 جناب آقای امید چاووشی نیز در نقد آثار دوستان همراه بوده و مباحث مفیدی از جانب ایشان مطرح گردید.

🔹 در این برنامه خانمها فرح تجلی، ماریا سلمانی، ونوس رستمی و خانم خان پور همچنین آقایان علی مظفر، امید چاووشی، یاشار فغانی، احمد سلمانی، امیر محمدیان، صادق غریب، علی ادریس زاده و آقای آزادی آثار خود را قرائت نمودند.

🔸 سرکار خانم فرح تجلی شاعر و ترانه سرای قطعه نوستالوژیک جزیره که باصدای سیاوش قمیشی در حافظه ی موسیقی پاپ کشور ثبت و ضبط شده همچون جلسه ی گذشته همراه کانون ادبی خودکار بودند و در خلال برنامه مباحث مفیدی در حوزه شعر و ترانه مطرح کردند.

🔹 اجرای برنامه را آقای علی ادریس زاده و مدیریت جلسه را نیز سرکار خانم ماریا سلمانی، دبیر و مؤسس انجمن استارباد و کانون ادبی خودکار بر عهده داشتند.

🔸 سلسله نشست های ادبی انجمن استارباد تحت عنوان کانون ادبی خودکار ازین پس در نیمه دوم هر ماه در فرهنگسرای اشراق تهران برگزار خواهد شد و پذیرای قدوم ارزشمند هنرمندان، علاقه مندان و شاعران گرامی از سراسر کشور و تهران بزرگ خواهد بود.

ما بدان همت عالی نتوانیم رسید
هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

درود و بدرود
__

#کانون_ادبی_استارباد

#ماریا_سلمانی

#علی_ادریس_زاده

#مرتضی_خانی

#ونوس_رستمی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =